Otomotiv

2018 Yılına Damga Vuran En İyi Elektrikli Arabalar

1

Mühendistan Aylık Ücretsiz Bülten Aboneliği

3. CHEVROLET BOLT EV

Elektrikli Arabalar Chevrolet Bolt EV

Menzil: 383 km

Fiyat: $37,495

Chevrolet Bolt EV, elektrikli arabalar arasında Tesla’dan sonra en uzun menzile sahip araçtır ve Tesla’ya göre fiyatı çok daha uygundur. SUV benzeri stile sahip küçük tavanlı bir otomobil diyebiliriz ve iç kısmı ise göründüğünden daha ferah ve hatchback tasarımı ise onu ayrıcalıklı kılan bir diğer özelliğidir. 200 beygir gücü ile Bolt EV yeterince enerjik diyebiliriz. Nissan Leaf gibi Bolt EV de sürücünün tercihine göre geleneksel olarak veya rejeneratif frenleme özelliği ile tek pedallı sürüş imkanı da sunmaktadır.

Tuna PÜSGÜL
1993 yılında Denizli'de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Denizli de tamamladıktan sonra 2010 yılında Karabük Üniversitesi Enerjisi Sistemleri Mühendisliği Bölümünü kazandı. 2015 yılında lisans eğitimini tamamladıktan sonra İngiltere'nin Londra şehrinde 8 aylık ingilizce eğitimi aldı. Şu anda Endüstriyel, Havalandırma ve İklimlendirme Filtreleri alanında kariyerini sürdürmektedir.

Dünyanın En Büyük Rüzgar Türbini İnşa Ediliyor

Önceki Yazı

Tarihteki En Önemli 10 Uzay Görevi

Sonraki Yazı

1 Yorum

  1. Tesla isterdim ama bu listede alınabilecek en ekonomik ve güzel görünümlü olan Ioniq. Sadece arkasını beğenmiyorum, çok estetik durmuyor ve Toyota Prius’a benziyor baya.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunları da beğenebilirsiniz

Bu konuda daha fazla Otomotiv