Mühendistan Hakkında

Mühendistan Hakkında

Ülkemizde maalesef bilim ve teknolojiye olan ilginin azlığı ve bu konuda meraklı kişilerin de internet ortamında özgün güvenilir yerli bir kaynak bulma sıkıntısı yaşadığı reddedilemez bir gerçektir. Ülkemizde bu sorunun çözümünde rol almak amacıyla ve hem bilim ve teknolojiyi 7’sinden 70’ne toplumun her alanındaki kişilere sevdirmek hem de kaliteli ve özgün yazılarla bilimseverlere açık bir kaynak oluşturmak amacıyla alanında uzman mühendis ve akademisyenlerden oluşan bir ekip ile Mühendistan adı altında kurulmuş bilim,teknoloji ve mühendislik platformuyuz. Mühenditan hakkında daha fazla bilgi için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Sitemizde editör,yazarlık, SEO Manager ve içerik sağlayıcı gibi görev pozisyonları bulunmaktadır. Bu pozisyonlarda yer alan arkadaşlarımız gönüllü olarak bu görevleri yerine getirmektedirler. Sitemizde yazarlık pozisyonu herkese açıktır. İsteyen herkes bir adet deneme yazı incelemesinden sonra aramıza katılıp yazarımız olabilir. İş ve sosyal yaşamda tanınabilirsiniz. Çok sayıda kaliteli ve özgün yazılar ortaya koyduğunuz takdirde elit yazar kategorisine yükselebilirsiniz ve yazılarınızı Mühendistan ailesi olarak iş ve akademik sektörde sizleri öne çıkarabiliriz.

Mühendistan ekibinde yer aldıkları sektörde tanınan ve faaliyet gösteren kişiler bulunmaktadır. İster öğrenci olun ister çalışan eğer bilimsel makale yazımında iddialıysanız sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Mühendistan hakkında görüş ve önerilerinizi de sitemizde yer alan iletişim kutusu aracılığıyla belirtebilirsiniz. Yazarlık için daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sitemizdeki yazılar hiçbir şekilde kopyasını internet üzerinde bulamayacağınız özgün içerikten oluşan yazılardır. Yazarlarımız, yazılarında kendi bilgi ve tecrübelerini kendi düşünceleriyle aktarırlar. Yazılarımızda özgünlük esastır. Sitemizde yer alan haberlerde yabancı sitelerden dilimize çevrilen özgün haberlerdir. Sitemizde ayrıca felsefe, sosyoloji,psikoloji,bilim kurgu veya fantastik bilim kurguyla ilgili yazılarda bilimsel ilkelerden ayrılmadan yer alacaktır. Sitemizde ise daha sonraları sizlere  ücretsiz mühendislik eğitimleri, mühendislik bölümlerine ait ders notları ve daha birçok hizmet sunulacaktır.

Sitemizde kesinlikle siyasi,erotik, veya magazinsel içerikli herhangi bir yazı,tartışma veya haber yer almaz. Sitemiz bir bilim-teknoloji sitesidir. Sitemizde ırk,din,dil,cinsiyet veya siyasi parti ayrımcılığı yapılamaz ve bu konu üzerinde seviyesiz tartışmalara yer verilmez.

Mühendistan hakkında sürekli bilgi edinmek istiyorsanız bizleri sosyal paylaşım platformları; facebook,instagram,twitter,pinterest ve linkedin üzerinden takip edebilirsiniz.

Mühendistan Ailesi  

Başa dön tuşu