Reklam ve Danışmanlık

Mühendislik, bilim ve teknoloji alanlarında kaliteli ve özgün içerikler ürettiğimiz platformumuz üzerinden, ürün veya hizmet tanıtımlarınızı gerçekleştirebilir ve alanında uzman ekibimizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Reklam ve danışmanlık hizmetimiz ile ilgili daha fazla detay için içeriğimizi incelemeye devam edin.

Banner Reklamları

Header Reklamı

İnternet sitemizin üst kısmındaki alandır. En büyük reklam afişinin yerleştirilebileceği bu alan potansiyel müşterilerinize ulaşmanızın en etkili yoludur. Sitemizi ziyaret edenler reklamınızı tüm içeriklerde en üst noktada görebilmektedirler.

728×90 Boyutlu Header Reklam Alanı: 2.000 TL+KDV/ay

(Müsait)

image Mühendistan
Reklam ve Danışmanlık 15

Sidebar Reklamı

Sidebar reklamı sitemizin sağ tarafında yer alan sütunda yayınlanan reklam türüdür. Sitemize gelen her ziyaretçi bu reklamı görüntüleyebilmektedir.

120×600 Boyutlu Sidebar Reklamı: 1.500 TL+KDV/ay

(Müsait)

Sidebar Reklam Alanı
Reklam ve Danışmanlık 16

Footer Reklamı

İnternet sitemizde Footer yani sitemizin alt kısmında firmanızın reklam afişini yayınlayabiliriz. Bu şekilde sitemize giren her kişi bu reklam alanını görmektedir. En uygun fiyatlı banner reklam alanı da footer reklamlarıdır.

728×90 Boyutlu Footer Reklam Alanı: 1.000 TL+KDV/ay

(Müsait)

Footer Reklam Alanı
Reklam ve Danışmanlık 17

İçerik Banner Reklamları

Sitemiz içerisinde ayrıca içeriklerde de banner reklamları yayınlanmaktayız. Ürün ve hizmetinize uygun veya tüm içeriklerde öne çıkan görsel altı ve içerik sonu banner reklamları da yayınlıyoruz.

Öne Çıkan Görsel Altı Banner Reklamı

Öne Çıkan Görsel Altı Banner Reklamı
Reklam ve Danışmanlık 18

770X90 Reklam Alanı: 1.000 TL+KDV (Tüm içerikler)

(Müsait)

İçerik Sonu Banner Reklamı

içerik sonu banner reklam

770X320 Reklam Alanı: 1.000 TL+KDV (Tüm içerikler)

(Müsait)

Belirli içerikler ve kategorilerde sayfa içi reklam almak isterseniz konu ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim formumuzu doldurabilir veya info@muhendistan.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Banner reklamlarımızda fiyatlandırmamız reklam görüntülenmesine göredir. Yani aylık olarak sitemizi ziyaret eden kişi sayısına göre değişiklik gösterir. Güncel fiyatlarımız yukarıda belirtildiği gibidir.

Tanıtım Yazıları

Tanıtım yazıları, firmanızı, ürün ve hizmetinizi veya platformunuzu tanıtan görsel veya metin tipi içeriklerdir. Tarafınızdan bize gönderilen tanıtım yazılarını hem okuyucularımız hem de arama motorları için düzenleyerek yayına alıyoruz. Böylece hem markanızın hem de hizmetlerinizin tanınırlığı artıyor. Ayrıca bu yazılardan sitenize yapacağımız link çıkışları da internet sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkmasına yardımcı olmaktadır.

İçerik Reklamları

İçerik tipi reklamlarda ise sitemizde hali hazırda yayınlanmış ve hedef anahtar kelimesine göre sıralamada olan içeriğimizde firmanızın reklamını yayınlıyoruz. Bu şekilde o anahtar kelimede arama yapan müşteri bizim içeriğimiz aracılığıyla internet sitenize veya sosyal medya hesaplarınıza kolaylıkla erişebilmektedir.

İçerik reklamlarında fiyatlandırmamız içeriğin sıralamasına ve anahtar kelime hacmine göre değiştiği için bizimle iletişime geçerek reklam vermek istediğiniz içeriği bize bildirerek fiyat alabilirsiniz.

Sponsorluk

Platformumuza aylık çok uygun bir miktar ile sponsor olduğunuz zaman aylık bir nevi firmanızın çalışanıymış gibi belirli bir program dahilinde tanıtım çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz. Öncelikle firmanızı ve iş alanınızı analiz ediyoruz. Daha sonra ise ürün veya hizmetlerinizin daha çok kişiye erişmesi için bir çalışma programı çıkartıyoruz. Bu programa göre sitemiz üzerinde veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden düzenli tanıtım içerikleri oluşturup, yayınlıyoruz. Platformumuza sponsor olduğunuzda size sağlayacağımız hizmetler şu şekildedir:

  • Ürün ve hizmetinizi tanıtan içerikler sitemiz üzerinde yayınlanır.
  • Ürün veya hizmetiniz ile ilgili web sitenizdeki sayfalara sitemiz üzerinden bağlantılar vererek, arama motorlarında öne çıkmanızı sağlıyoruz.
  • Siteniz üzerinde ürün girişi, içeriklerinizin arama motorlarınıza göre düzenlenmesi gibi işlemleri de yerine getiriyoruz.
  • Sosyal medyada firmanıza uygun reklam içerikleri oluşturarak hem hikaye hem de gönderi olarak düzenli aralıklarla yayınlıyoruz.
  • Ürün ve hizmet satışlarınızı arttırmak amacıyla gerekli analiz ve araştırma işlemlerini gerçekleştirip size yol haritası sunuyoruz.
  • Sitemiz üzerindeki reklam alanlarına (header,footer,sidebar vs.) firmanızın tanıtımını yerleştiriyoruz.
  • Ayrıntılı bilgi için info@muhendistan.com adresine mail atabilirsiniz.
Sponsorluk Mühendistan
Reklam ve Danışmanlık 19

Sosyal Medya Reklamları

Mühendistan sosyal medyada da aktif olarak paylaşım yapan bir platformdur. Aktif olarak kullanılan sosyal medya hesapları, Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest ve Linkedin platformlarıdır. Bu platformlardaki hesaplarımız yüksek erişim ve etkileşime sahiptir. Burada yayınlayacağınız reklamlar ile ürün ve hizmetlerinizi daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Satış Ortaklığı

Satış işbirliği hizmetimizle, kitlemize uygun ürünlerinizin ve hizmetlerinizin satışını kendi hedef kitlemiz üzerinden gerçekleştirebiliriz. Satış veya görüntülenme başına belli oranda komisyon veya karşılıklı işbirliği şeklinde çalışmaktayız.

Danışmanlık Hizmeti

Platformumuz ayrıca Mühendislik Danışmanlık hizmeti de sağlamaktadır. Ekibimiz içerisinde alanında uzman mühendisler ve bilim insanları ihtiyacınıza göre sizlere danışmanlık, market analizi, piyasa ve rakip analizi ve projelendirme (solar sistem, mekanik, elektrik, havalandırma vb.) gibi hizmetler vermektedirler. Danışmanlık hizmetimizde ekibimizle yapacağınız ilk görüşme ve planlama çalışması tamamen ücretsizdir. Bu konuyla ilgili ayrıntılı bilgi için info.danismanlik@muhendistan.com adresine mail atarak randevu alabilirsiniz.

Bizimle Çalışan Başlıca Kurum ve Kuruluşlar

koçtaş

monster

Arçelik'ten 170 hastaneye beyaz eşya ve küçük ev aleti bağışı
irenec

şahin rulman

akar rulman

sensormatic

Teklif ve Bilgi için Bize Ulaşın!

Sizde reklam ve danışmanlık hizmetimizden faydalanmak ve ayrıntılı teklif almak için info@muhendistan.com mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu