Reklam ve Danışmanlık

Mühendislik, bilim ve teknoloji alanlarında kaliteli ve özgün içerikler ürettiğimiz platformumuz üzerinden, ürün veya hizmet tanıtımlarınızı gerçekleştirebilir ve alanında uzman ekibimizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Reklam ve danışmanlık hizmetimiz ile ilgili daha fazla detay için içeriğimizi incelemeye devam edin.

Tanıtım Yazıları

Tanıtım yazıları, firmanızı, ürün ve hizmetinizi veya platformunuzu tanıtan görsel veya metin tipi içeriklerdir. Tarafınızdan bize gönderilen tanıtım yazılarını hem okuyucularımız hem de arama motorları için düzenleyerek yayına alıyoruz. Böylece hem markanızın hem de hizmetlerinizin tanınırlığı artıyor. Ayrıca bu yazılardan sitenize yapacağımız link çıkışları da internet sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkmasına yardımcı olmaktadır.

İçerik Reklamları

İçerik tipi reklamlarda ise sitemizde hali hazırda yayınlanmış ve hedef anahtar kelimesine göre sıralamada olan içeriğimizde firmanızın reklamını yayınlıyoruz. Bu şekilde o anahtar kelimede arama yapan müşteri bizim içeriğimiz aracılığıyla internet sitenize veya sosyal medya hesaplarınıza kolaylıkla erişebilmektedir.

İçerik reklamlarında fiyatlandırmamız içeriğin sıralamasına ve anahtar kelime hacmine göre değiştiği için bizimle iletişime geçerek reklam vermek istediğiniz içeriği bize bildirerek fiyat alabilirsiniz.

Sponsorluk

Platformumuza aylık çok uygun bir miktar ile sponsor olduğunuz zaman aylık bir nevi firmanızın çalışanıymış gibi belirli bir program dahilinde tanıtım çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz. Öncelikle firmanızı ve iş alanınızı analiz ediyoruz. Daha sonra ise ürün veya hizmetlerinizin daha çok kişiye erişmesi için bir çalışma programı çıkartıyoruz. Bu programa göre sitemiz üzerinde veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden düzenli tanıtım içerikleri oluşturup, yayınlıyoruz. Platformumuza sponsor olduğunuzda size sağlayacağımız hizmetler şu şekildedir:

  • Ürün ve hizmetinizi tanıtan içerikler sitemiz üzerinde yayınlanır.
  • Ürün veya hizmetiniz ile ilgili web sitenizdeki sayfalara sitemiz üzerinden bağlantılar vererek, arama motorlarında öne çıkmanızı sağlıyoruz.
  • Siteniz üzerinde ürün girişi, içeriklerinizin arama motorlarınıza göre düzenlenmesi gibi işlemleri de yerine getiriyoruz.
  • Sosyal medyada firmanıza uygun reklam içerikleri oluşturarak hem hikaye hem de gönderi olarak düzenli aralıklarla yayınlıyoruz.
  • Ürün ve hizmet satışlarınızı arttırmak amacıyla gerekli analiz ve araştırma işlemlerini gerçekleştirip size yol haritası sunuyoruz.
  • Sitemiz üzerindeki reklam alanlarına (header,footer,sidebar vs.) firmanızın tanıtımını yerleştiriyoruz.
  • Ayrıntılı bilgi için info@muhendistan.com adresine mail atabilirsiniz.

Banner Reklamları

Footer Reklamı

İnternet sitemiz üzerinde Footer yani sitemizin alt kısmında firmanızın reklam afişini yayınlayabiliriz. Bu şekilde sitemize giren her kişi bu reklam alanını görmektedir. En uygun fiyatlı banner reklam alanı da footer reklamlarıdır. Footer reklamlarından verimli sonuç almanız için en az 3 ay sitemizde yer alması önerilmektedir.

Header Reklamı

İnternet sitemizin üst kısmındaki alandır. En büyük reklam afişinin yerleştirilebileceği bu alan potansiyel müşterilerinize ulaşmanızın en etkili yoludur. Sitemizi ziyaret edenler reklamınızı tüm içeriklerde en üst noktada görebilmektedirler.

Sidebar Reklamı

Sidebar reklamı sitemizin sağ tarafında yer alan sütunda yayınlanan reklam türüdür. Sitemize gelen her ziyaretçi bu reklamı görüntüleye bilmektedir. Header reklamından en önemli farkı, reklam alanın biraz da küçük olması ve sayfanın en üst kısmı yerine yan kısımda yer almasıdır.

Banner reklamlarımızda fiyatlandırmamız reklam görüntülenmesine göredir. Yani gün içerisinde sitemizi ziyaret eden kişi sayısına göre değişiklik gösterir. Bu sebeple aylık fiyatlandırmalarımızda artış veya azalmalar olabilir. Bundan dolayı info@muhendistan.com adresimize mail atarak bizden detaylı teklif alabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamları

Mühendistan sosyal medyada da aktif olarak paylaşım yapan bir platformdur. Aktif olarak kullanılan sosyal medya hesapları, Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest ve Linkedin platformlarıdır. Bu platformlardaki hesaplarımız yüksek erişim ve etkileşime sahiptir. Burada yayınlayacağınız reklamlar ile ürün ve hizmetlerinizi daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Satış İşbirliği

Satış işbirliği hizmetimizle, kitlemize uygun ürünlerinizin ve hizmetlerinizin satışını kendi hedef kitlemiz üzerinden gerçekleştirebiliriz. Satış veya görüntülenme başına belli oranda komisyon veya karşılıklı işbirliği şeklinde çalışmaktayız.

Danışmanlık Hizmeti

Platformumuz ayrıca Mühendislik Danışmanlık hizmeti de sağlamaktadır. Ekibimiz içerisinde alanında uzman mühendisler ve bilim insanları ihtiyacınıza göre sizlere danışmanlık, market analizi, piyasa ve rakip analizi ve projelendirme (solar sistem, mekanik,elektrik, havalandırma vb.) gibi hizmetler vermektedirler. Danışmanlık hizmetimizde ekibimizle yapacağınız ilk görüşme ve planlama çalışması tamamen ücretsizdir. Bu konuyla ilgili ayrıntılı bilgi için info.danismanlik@muhendistan.com adresine mail atarak randevu alabilirsiniz.

Bizimle Çalışan Başlıca Kurum ve Kuruluşlar

koçtaş

monster

irenec

şahin rulman

akar rulman

sensormatic

Teklif ve Bilgi için Bize Ulaşın!

Sizde reklam ve danışmanlık hizmetimizden faydalanmak ve ayrıntılı teklif almak için info@muhendistan.com mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu