Haberler

Youtube Abone Satın Alma Hizmeti Veren En iyi Siteler

Gelişmelerden haberdar olmak için bizi Google Haberler'den takip edin!

Mühendistan Google News

Youtube abone satın al hizmeti veren en iyi 4+site ile sizler abonelerinizi arttırırken organik etkileşiminizde yükselecek! İşte bu özel hizmete güvenle ulaşabileceğiniz en iyi siteler…

Youtube aboneleri bir kanalın saati takipçileri anlamına gelir ve kanal sahibi ile bağlantının kurulmasının yoludur. Topluluk oluşturmak istediğinizde yüksek abone sayısı o kanalın güvenilirliğini ve otoritesini de arttırıyor. Yapılan araştırmalar ve genel kabul edilen görüş büyük abone sayısına sahip kanalların daha değerli ve daha ilgi çekici bulunduğu yönündedir.

SıraSitelerEditör PuanıKupon Koduİndirim OranıPlatform
1BayiGram10/10BAYIGRAM%70Tüm Platformlar
2SosyalGram10/9.9SOSYALGRAM%65Tüm Platformlar
3PopiGram10/9.8POPIGRAM%60Tüm Platformlar
4Buy.Fans10/9.8BUYFANS%45Tüm Platformlar
5Socify.com.tr10/9.7SOCIFY%25Tüm Platformlar
6takipcim.com.tr10/9.6Takipcim%15Tüm Platformlar
7feyon.com10/9.6INSTA10%10Tüm Platformlar

Siz de kanalınızın abone sayısını arttırmak istediğinizde abone satın al hizmeti kullanılabilir. Aksi durumda yüksek abone sayısına ulaşmak için çok daha fazla zaman ayıracak ve enerjinizi abone sayısını yükseltmeye vermek zorunda kalacaksınız. İçeriklerinize yönelmeniz ve abone sayınızı asla dert etmemenizi sağlayacak abone satın alma siteleri arasında en iyileri açıklanıyor.

image Mühendistan

Youtube Abone Satın Al En İyi Site: Bayigram

Youtube gerçek aboneleri satın almak için bir numaralı site Bayigram olmuştur. 9.9/10 gibi oldukça yüksek puan alan bu site gerçek abonelerin kanala gönderilmesini sağlıyor. Eğer siz de garantili abone satın al hizmetini gerçekleştirmek istiyorsanız tamamen gerçek abonelerden oluşan paketlerden 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz.

İndirim Oranıİndirim KoduPlatform
70%BAYİGRAMTüm Platformlar

Youtube abone satın al abone sayınızı hızla yükselten ve kanalınızın büyümesine önemli ölçüde destek sağlayan bir işlemdir. Bu sayede kanalınızın güvenilirliğini arttıracak ve kanalınızın yeni izleyiciler için daha çekici hale gelmesini sağlayabileceksiniz. Bayigram abone satın alma işlemlerinde %100 güven ve %100 garantili paketler hizmete sunuyor.

Bayigram Artıları

Bayigram üzerinden abone satın alma işlemlerini gerçekleştirdiğinizde:

 • Aktif aboneler– hesabınıza tamamen gerçek ve aktif YouTube aboneleri gönderilecektir.
 • Kanal gelişimine destek– abone sayınız arttığında kanalınız güçlenir.
 • Güvenli gönderim– daha yüksek abone sayısı kanalınızın daha güvenilir olmasını sağlarken aynı zamanda satın alma işlemleri de %100 güvenle gerçekleştiriliyor.
 • Güvenli ödeme– ödemelerin tamamı güvenilir yöntemler ile yapılır.

Abone paketleri ömür boyu garantiyle verilir. Ömür boyu garanti verilmesi demek hiçbir şekilde satın aldığınız abonelerin kanalı takip etmekten çıkmayacağı ve her zaman profilinizde sabit kalmasıdır. Verdiğiniz paranın karşılığını alabilmek için satın aldığınız abonelerin silinmemesi oldukça önemli.

image 2 Mühendistan

Youtube Düşmeyen Abone Satın Al Sitesi: Sosyalgram

Abone için hilesi kullanan sitelerin birçoğu gönderdiği abonelerin zaman içerisinde değişebileceğinden söz eder. Bazı firmalarda 6 ay garanti verildiği dahi görülmüştür. Ancak bu durumda verdiğiniz paranın 6 ay sonra bir karşılığın olmayacağı ve geçici süreliğine ödeme yaptığınız düşünülmesi kabul edilebilir bir durum değildir.

İndirim Oranıİndirim KoduPlatform
65%SOSYALGRAMTüm Platformlar

Düşmeyen abone satın al hizmeti en iyi sitelerden biri olan Sosyalgram ile alınır. Gerçek YouTube aboneleri satın almak için en iyi ikinci yer olurken 9,8/10 ile oldukça kabul edilebilir ve çok etkileyici bir puana sahiptir.

Önemli olan YouTube kanalınızdaki rakiplerinizi geride bırakarak abone üzerinden avantajı elde etmek ve bu abonelerin ömür boyu hesabınızda kalması ise Sosyalgram tercih etmek en mantıklı olandır. Satın aldığınız aboneler sadece sayı olarak değil aynı zamanda diğer izleyicilerin de ilgisini çekerek organik abone sayısını yükseltmekte etkili olacaktır.

Etkileşimi yüksek olan bir kitle oluşturmak istiyorsanız türk abone satın al hizmeti her YouTube kanalı için mutlaka söz konusudur.  

Sosyalgram Ayrıcalıkları

Sosyalgram üzerinden aboneler satın aldığınızda:

 • Rekabet- diğer kanal sahipleri ile rekabete girecek ve satın aldığınız aboneler sizleri öne çıkaracaktır.
 • Büyüme garantisi- abone sayınız arttığında kanalınız merak uyandıracak ve gerçek izleyicilerin de kanalını ziyaret etmesine ve abone olunmasına neden olacaktır.
 • Yüksek etkileşim- merak YouTube için olmazsa olmaz bir özelliktir ve yüksek abone sayılı hesaplar merak uyandırarak izlenme sayılarını da yükseltir.
 • Şifresiz- abone satın alımlarında kanalınızın şifresinin verilmesi gerekmez.

Sosyalgram ile sadece kendi hesabınız için değil arkadaşlarınız veya destek vermek istediğiniz bir kişinin de hesabına aboneler gönderebilirsiniz. Profilin adının paylaşılmasıyla abone gönderilmesi mümkün olduğu için burada hiçbir şekilde kanalı bir güvenlik açığı beklemiyor.

image 3 Mühendistan

Güvenilir Youtube Abone Satın Al Sitesi: Popigram

Popigram yapılan incelemeler sonrasında 9,6/10 ile oldukça etkileyici bir puan almış ve en iyi abone satın alınabilecek siteler arasında üçüncü sırada yer almaktadır. Popigram sitesini diğerlerinden ayıran kullanıcının gereksinimine uygun paket seçeneklerinin sunuluyor olması.

İndirim Oranıİndirim KoduPlatform
60%POPİGRAMTüm Platformlar

Ne kadar abone satın almak istiyorsanız o paketten yararlanarak oldukça mütevazi bir ücret karşılığında kanalınızın büyümesini sağlayabiliyorsunuz. Güvenilir abone satın alma siteleri müşterilerin beklentilerine yanıt vererek onlardan gelen dönütleri değerlendirerek yeni paket seçenekleri oluşturan sitelerdir.

Youtube abone satın alma işlemlerine ek olarak youtube beğeni satın al yapılabilir ve bu sayede hem abone sayınızı hem içeriklerinizin beğenilme sayısının yükseltebilirsiniz.

Beğeni satın almak ve abone sayısını yükseltmenin yanında tam bir etki aranıyor ise youtube izlenme satın al hizmetleri de mutlaka kullanılmalıdır. Düşünün ki abone sayınız binlere ulaştığında dikkat çekersiniz. İçeriklerinizin beğenilme sayısı ile izlenme sayısı orantılı bir şekilde yükseldiğinde ise diğer kullanıcılar sizi merak ederek sizi izlemeye başlayacaktır. Bu sonsuz döngü sayesinde ise kanalınızı nereye ulaştırmak istiyorsanız oraya ulaştırmanız sağlar.

Popigram Artıları

Popigram ile abone satın alma işlemlerini gerçekleştirmeniz halinde:

 • Geniş paket seçenekleri- abone sayısına göre çok farklı seçebileceğiniz paket seçenekleri bulunuyor.
 • Özelleştirebilir paketler- abone paketlerinizi özel ihtiyaçlarınıza göre seçebiliyorsunuz.
 • Güvenilir işlemler- ödeme bilgilerinizin, hesap bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizin korunması sağlanır.

Satın aldığınız abonelerin tamamı sizlere önerdiğimiz diğer sitelerde olduğu gibi ömür boyu garantilidir. Ömür boyu garanti olması sayesinde hiçbir şekilde abone sayınızda biz azalma söz konusu değil.

Ayrıca satın aldığınız abone sayısına göre hediyeler de verildiği için örneğin 250 türk abone satın aldığınızda en az 25 tane de abone hediye ediliyor. Bu sayede satın aldığınız ve ödemesini yaptığınız hizmetten çok daha fazlasına ulaşabiliyorsunuz.

image 4 Mühendistan

Gerçek Youtube Abone Satın Alma: Buy.Fans

Buy.Fans Youtube aboneleri sıralamasındaki dördüncü site olurken 9,5/10 puan alarak diğer sitelerin önünde listemizde yer alıyor. Abone satın alma işlemlerinizde gizliliği ön planda tutarken hiçbir şekilde bir problem yaşama ihtimaliniz yoktur. Abone hilesiz site olarak gerçek abonelere ulaşmanız sağlanır.

İndirim Oranıİndirim KoduPlatform
45%BUYFANSTüm Platformlar

Bot abone satın al işleminde %100 gerçek aboneler gönderiliyor ve organik teslimat hızı çerçevesinde hesabınıza aktarılıyor. Organik teslimat hızı demek kim abonelerin aynı anda kanala yüklenmesi demek değil 24 saat süre içerisinde belirli aralıklar ile abone olunmasıdır.

Bu sayede hem algoritma içerisinde popülerliğini arttırırken hem de doğal bir artış söz konusu olduğu için hiçbir şekilde destek alındığı belli olmuyor.

Buy.Fans Ayrıcalıkları

Buy.Fans ile:

 • Gizlilik- kişisel bilgileriniz %100 korunur.
 • Ücretsiz ek hizmetler- ücretli abone satın almanın yanında free youtube subs ücretsiz abonelerin de gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
 • Müşteri desteği- 24 saat hizmet verilir.

Ömür boyu garantili hizmetlerde gerçek abonelere ulaşırken fiyatlarda çok makuldür.

Youtube abone satın al için sizlere önerdiğimiz en iyi 4 site kalitesi, ödenmesi gereken ücretleri ile en iyi ve en uygun fiyat politikası güden firmalardır. 4 siteyi de sizlere öne çıkan özellikleriyle açıklayarak tercihinize uygun olarak güvenilir bir şekilde Youtube aboneleri satın alımlarını gerçekleştirmeniz mümkün.  Hemen web sitelerine girerek dilerseniz sizler de inceleme yapabilir ve abone satın alımlarını sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu