HaberlerTeknoloji

Kasım Ayı Oyun Ayı Olacak: İşte Kasım Ayında Çıkacak 9 Oyun

Gelişmelerden haberdar olmak için bizi Google Haberler'den takip edin!

Mühendistan Google News

Bu yıl Kasım ayı oyun severler için bir hayli hareketli geçecek. Oyun severleri oldukça tatmin edecek birbirinden keyifli oyunların piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bu içeriğimizde Kasım ayında çıkacak 9 oyunu fragmanlarıyla beraber sizler için derledik.

Just Dance 2022

https://www.youtube.com/watch?v=ob3Csq_toWU

Vücut hareketleriyle dans yeteneğinizi test edebileceğiniz Ubisoft tarafından piyasaya sürülecek olan ve serisinin 13. oyunu olan Just Dance 2022 4 Kasım’da piyasaya sürülecek.

Call of Duty Vanguard

Uzun yıllardır sevilerek oynanan Call of Duty serisinin 18. son oyunu olan Call of Duty: Vanguard, 5 Kasım tarihinde oyun severler ile buluşacak. Oyun her ne kadar 2017 yılında çıkan Call of Duty: WWII ile benzer yönler taşısa da oyunda yeni karakterler ve hikaye yer alacak.

Forza Horizon 5

Forza oyun serisinin 12. ve Forza Horizon serisinin de 5. oyunu olacak olan Forza Horizon 5, 9 Kasım tarihinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Football Manager 2022

Oyun dünyasında futbol menajerlik denildiği zaman şüphesiz akıllara Football Manager gelir. Football Manager da 9 Kasım tarihinde satışta olacak.

Icarus

Bir hayatta kalma oyunu olan Icarus ile zorlu koşullara sahip hiç bilmediğimiz bir gezegende yaşam mücadelesi vereceğiz. Oyun, 20 Kasım’da sevenleriyle buluşacak.

Farming Simulator

Çiftçilik simulasyon oyunları arasında ilk akla gelen oyun olan Farming Simulator oyunu da yenilenen birçok özelliği ile tekrardan karşımıza çıkıyor. Serinin yeni oyunu Farmin Siumator 2022, 22 Kasım tarihinde piyasaya sürülecek.

Final Fantasy XIV: Endwalker

Final Fantasy serisinin bir önceki oyunu olan Shadowbringers’tan yaklaşık 2 yıl sonra piyasaya sürülecek olan Final Fantasy XIV: Endwalker Final Fantasy 23 Kasım’da oyun severler ile buluşacak.

Beyond a Steel Sky

Revolution Software tarafıdnan geliştirilen bir bilim kurgu macera oyunu olan Beyond a Steel Sky ise 30 Kasım’da satışa sunulacak.

Evil Genius 2: World Domination

2004 yılında çıkan Evil Genius oyununun devamı olan Evil Genius 2 hali hazırda 30 Mart 2021 tarihinde Windows için piyasaya sürülmüştü. Rebellion Developments tarafından geliştirilen oyun Evil Genius 2: World Domination, 30 Kasım 2021 tarihinde piyasaya sürülecek.

Kaynak
Webtekno

Elif YILMAZ

Ben Elif Yılmaz, Mühendistan platformunda aktif olarak editör, SEO editörü ve SEO uyumlu metin yazarı olarak görev yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu