Sponsor

Endüstriyel Servo Motorlar için Tercih Şahin Rulman

Gelişmelerden haberdar olmak için bizi Google Haberler'den takip edin!

Mühendistan Google News

Mekanik ürünlerin yer aldığı sektöre 1986 yılında giriş yapan Şahin Rulman, kurulduğu yıldan bu yana müşterilerine hep en iyisini sunmaya çalıştı. Kurulduğu ilk dönemlerde daha çok lineer rulman, ray ve arabalar gibi mekanik ürün ağırlıklı olarak satış yapan günümüzde step motor ve servo motorlar gibi elektronik ürünlerin satışını ağırlıklı olarak yapmaktadır.

Her zaman kendini yenileyen Şahin Rulman markası, teknolojinin ilerlemesi ile birlikte ürün gamına yeni ürünler de eklemeye devam etmektedir. Özellikle step ve servo motor gibi elektronik ürünlerle makinelerde tasarım, montaj ve uzun ömürlülük gibi birçok kullanım problemlerinin çözülmesini ilke edinmekteyiz. Bu kapsamda şirket bünyesinde yer alan 20 farklı marka ve yüzlerce ürün çeşidi ile müşterilerimize en iyi çözümleri sunmaya gayret ediyoruz. Şirket politikası gereği müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuğumuzdan dolayı yalnızca satış öncesinde ve sırasında değil; satış sonrasında da müşterilerimize gerekli tüm destekleri sağlamaktayız.

Servo Motor Çeşitleri Geniş Yelpazede Sunuluyor

Motorların ulaşamadığı açıya, konuma ve hıza sahip olmasını sağlayan ve kontrol motorları olarak da adlandırılan servo motorlar, farklı çeşitleriyle farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler sunmaktadırlar. Kendi içerisinde birçok çeşidi olan servo motorların ana çeşitlerinden bir tanesi fırçalı DC servo motorlardır. Rotor gerilim kaynağından ya da akım kaynağından beslenen DC servo motorlar, sektörde kullanılan ilk motorlardan bir tanesiydi. 180 derecelik hareket açısına sahip olan bu motorlar genel olarak yüksek güç gerektiren uygulamalarda kullanılmaktadır. Hem yüksek güç hem düşük güç gerektiren uygulamalarda kullanılabilen fırçasız AC servo motorlar diğer ön plana çıkan servo motor çeşididir. 360 derecelik dönüş açısına sahip AC servo motorlar, CNC kontrol ile çalışan makinalar için son derece uygun bir motor çeşididir.

Dairesel olarak hareket edebilen AC servo motorlar kendi aralarında 2 faz ve 3 faz servo motor olarak iki gruba ayrılmaktadır. Sektörde ön plana çıkan bir diğer servo motor çeşidi ise spindle servo motorlardır. Yüksek devirlerde dönebilen motorlara yönelik olarak geliştirilen spindle servo motorlar, hız ritimlerini epey arttırabildiklerinden dolayı sektördeki ağırlıklarını giderek arttırmaktadırlar.

İhtiyacınıza Göre Servo Motor Çeşitleri Şahin Rulman’da

Şahin Rulman olarak farklı servo motor türlerinde yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere servo motor arayışında olanlar, üretim kapasitelerine ve biçimlerine uygun servo motor çeşidini rahatlıkla web sitemiz üzerinden bulabilirler. Satış sonrasında da hizmetlerimizi sizler için sürdürmekteyiz. Nitekim Şahin Rulman üzerinden satın aldığınız servo motor çeşidi ile ilgili detaylı bilgileri ürün sayfasında bulabilirsiniz. Dilerseniz Şahin Rulman YouTube hesabı üzerinden servo motor kurulum videolarını da izleyebilirsiniz. Sonuç olarak sektöre göre uygun fiyatlı servo motor çeşitlerini yüksek kalite ve iyi hizmet anlayışı ile sunmaktayız.

Elif YILMAZ

Ben Elif Yılmaz, Mühendistan platformunda aktif olarak editör, SEO editörü ve SEO uyumlu metin yazarı olarak görev yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu