Sponsor

Uluslararası Evden Eve Nakliyat-Sır Lojistik

Gelişmelerden haberdar olmak için bizi Google Haberler'den takip edin!

Mühendistan Google News

Sır Lojistik (SL), 1987 yılında Türkiye ve Avrupa’da Türk antika tüccarlarının sevkiyat,depolama ve ambalajlama uluslararası evden eve nakliyat ihtiyaçlarını karşılamak için kuruldu.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Sır lojistik bir aile işletmesi olarak kurulduğu tarihten itibaren iç mimarların, antikacıların, sanat galerilerinin, global markaların, müzelerin nakliye gereksinimlerini gideren bir endüstri olarak gelişmiştir.

Sır lojistik dünya çapında profesyonel kalifiyeli ve özel eğitimli çalışanlarıyla uluslararası evden eve nakliyat konusunda Türkiye ve Avrupa ofisleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını profesyonelce güvenli bir şekilde karşılamaktadır.

Şirket kuruluşundan itibaren tüm müşterilerine profesyonel, samimi, saygılı ve güvenli hizmet sunmaktadır. Sır Lojistik uluslararası evden eve nakliyat konusunda profesyonel ekibiyle ve 30 yıllık tecrübesiyle müşterilerin memnuniyeti sonuna kadar sağlama misyonuyla çalışan bir nakliye şirketidir.

Müşteri gereksinimlerini küçük veya büyük olarak ayırt etmeden en güvenli, hızlı ve profesyonelce karşılayan Sır lojistik, nakliye konusunda müşterilerine sonuna kadar yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktadır. Sır lojistik sizlere güvenli, hızlı ve profesyonel olarak nakliyat hizmetini sunuyor.

Depolama ve Dağıtım

Sır Lojistik nakliye hizmetinin yanında eşyalarınızın profesyonel, esnek ve teknolojik olarak depolanmasını sağlıyor.

İlgili Makaleler

Profesyonel Depolama

Sır Lojistik olarak sunulan depolama hizmeti çerçevesinde ev,ofis ve villa eşyalarınız garantili olarak ambalajlanarak kusursuz bir şekilde uzun bir süre depolanır. Depolanan eşyalarda nihai bir şekilde koruma ve güvenlik sağlanır.

Esnek Depolama

Müşterilerin kısa, orta ve uzun vade de ihtiyaçlarının karşılanması konusunda esnek depolama hizmeti de bu şirket tarafından yapılmaktadır. Sanat eserleri, antikalar ve tasarım mobilyalarını güvenli bir şekilde depolanmasını sağlayan bir depolama tesisi bulunmaktadır.

Teknolojik Depolama

Teknolojik depolama tesisinde, çevrimiçi bilgisayarlı envanter kontrolü, özel olarak tasarlanmış depo tonozları ve özel görüntüleme odaları yer almaktadır.

Dijital fotoğrafik kayıt, özel görüntüleme odaları için galeriler ve durum raporları gibi isteğinize göre yerinde bulunmayan eşyalarınız için kısa, orta ve uzun süreli depolamalar için bu şirketi tercih edebilirsiniz.

SIR Lojistik ile naklieye, depolama ve dağıtım ihtiyaçlarını gidermek istiyorsanız şirket bürolarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. DOLANDIRICI BIR FIRMA , ESYALARINIZI SAKIN EMANET ETMEYIN EMANETE IHANET EDIYORLAR ESYALAR ORTADAN KAYBOLUYOR BEN YURTDISI TASIMADA YASADIM BUNU KÖTÜ YORUM YAZINCADA SILIYORLAR .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu