Sponsor

Aykul Nakliyat | Ümraniye Nakliyat

Gelişmelerden haberdar olmak için bizi Google Haberler'den takip edin!

Mühendistan Google News

Aykul Nakliyat uzman ve deneyimli kadrosu ile Ümraniye nakliyat taleplerinizi sorunsuz yerine getiren bir firmadır. Taşımacılık taleplerinizi eşyalarınızda herhangi bir zarar oluşmaksızın profesyonelce karşılamaktadır. Evden eve olarak yapılan nakliyatlarda eşya kapasitesine uygun araç seçimleriyle tek seferde eşyalarınızın taşınması sağlanır. Eşyalarınız nakliyat sırasında tüm nakliyat standartlarına uygun olarak ambalajlanarak, taşıma sırasında eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi önlenmiş olur. Aykul Ümraniye Nakliyat ekibinde yer alan mobilya ustaları ile mobilyalarınız profesyonelce demonte edilerek paketlenmektedir.

Taşımacılık sektöründe alanında uzman kadro ve son teknolojik imkanlara sahip olan Aykut Ümraniye Nakliyat firması,tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmalara da üstün bir hizmet sağlamaktadır. Tekstil eşyalarını, araçlarda bulunan özel askı taşıma sistemiyle taşıyarak eşyaların zarar görmeden güvenli bir şekilde nakliyesini sağlar. Şehir içi ve şehirler arası hızlı,güvenilir ve kusursuz hizmet veren bu profesyonel nakliye firmasının ayrıca şehirler arası nakliye hizmetinde sigortalı taşımacılık seçeneği de bulunmaktadır. Bu şekilde ürünleriniz veya eşyalarınız adrese hızlı ve güvenilir bir biçimde taşınması sağlanmaktadır.

Taşımaların kaliteli,profesyonel ve güvenilir olmasındaki en temel etken de eşyaların ambalajlanması sırasındaki kullanılan kaliteli malzemelerdir. Hava kabarcığına sahip kaliteli plastik malzemeler ile eşyalarınız paketlenmektedir. Örneğin, ofis eşyaları içerisinde bulunan masaüstü veya dizüstü bilgisayarlar, yazıcılar, fax makineleri, tv ve monitörler gibi dijital özellikli cihazların paketlenmesi fazladan köpük ve sünger malzemelerin kullanımıyla sağlanmaktadır. Ayrıca taşıma seçenekleri arasında asansörlü nakliye seçeneğinin de olması, yüksek bina adreslerine yapılacak taşıma faaliyetlerini hızlı ve güvenli hale getirmektedir.

Ümraniye Nakliye

Aykul Ümraniye Nakliyat firmasının taşıma hizmetleri sadece ev ve ofis nakliyatı ile sınırlı değildir. Fabrika taşımacılığı gibi çok geniş bir yelpazede de hizmetleri bulunmaktadır. Bu bağlamda da çok geniş bir araç filosuna sahip olan bu firma ile çeşitli makine ekipmanlarınızın istenilen adrese hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması mümkün olmaktadır. Yine bu tarz nakliye hizmetlerinde de sigorta seçenekleri de bulunmaktadır. Bu şekilde eşyalarınız daha güvenli bir şekilde başınızı ağrıtmadan taşınabilmektedir. Çünkü fabrika taşımacılığında çok yüksek maliyetli makineler olduğundan sigortalı taşımacılık bilhassa fabrika nakliyelerinde daha çok ön plana çıkmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu