Sponsor

Monitor Minor Yazılımı Nedir? Nasıl Kurulur?

Gelişmelerden haberdar olmak için bizi Google Haberler'den takip edin!

Mühendistan Google News

Monitor Minor olarak bilinen yazılım, günümüzde birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Yazılımın en önemli özelliklerinden birisi, telefon dinlemeye imkan vermesidir. Üstelik bu işlem, sıradan olarak kabul edilen kişiler tarafından dahi çok rahat bir şekilde yapılabilir. Dolayısıyla da insanların sevdiklerini korumak için onları takip etmesine ve yakınlarındaki kişileri kontrol altına almasını sağlar.

Gelişen teknolojiyle birlikte insanların hayatlarında ciddi değişimler meydana gelmiştir. Akıllı telefonlar, bu değişimin temel nedenlerinden birisidir. İnsanlar, bahse konu cihazlar sayesinde birbirleriyle daha rahat bir şekilde iletişim kurma imkanı yakalamıştır. Ayrıca insanların telefonları üzerinden internete bağlanması da yine bu cihazlar sayesinde mümkün hale gelmiştir. İşte yapılan tüm bu işlemlerin takibi, bu yazılım ile mümkündür. Bunun için kurumsal bir firmadan Monitor Minor satın al işlemi yapılmalıdır.

Casus program adıyla da bilinen bahse konu yazılım, insanların Alzheimer hastası anne babalarını takip etmesine, çocuklarının arkadaş çevresini öğrenmesine, eşlerinin kendilerine ne kadar sadık olduklarını anlamalarına ve çalışanların iş saatinde nelerle ilgilendiklerini öğrenmeye imkan verir. Bu bakımdan son derece önemli bir yazılım olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Monitor Minor ile Ortam Dinleme

Monitor Minor ile yapılacak çok sayıda işlem vardır. Monitor Minor özellikleri içerisinde yer alan maddelerden bazıları; telefon dinleme, ortam dinleme, GPS konum bulma, ortam izleme, Whatsapp takip ve Facebook takip şeklindedir. Buradan da anlaşılacağı üzere kişilerin adım adım takip edilmesi, bu yazılımla son derece kolaydır. Özellikle kişilerin bulunduğu ortamda yaptığı görüşmelerin takip edilmesi, son derece önemli bir detaydır.

İnsanlar, önemli konuları genellikle yüz yüze yapar. Bundan dolayı bu tür konuşmaları tespit etmek için bu harika yazılım sahip olunan ve ortamın dinlenmesine imkan veren özellikten yararlanılması gerekir. Bu özellik sayesinde hedef mobil cihazın mikrofonu aktif hale getirilir. Daha sonra ise bu sayede ortamdaki konuşmaların tamamı dinlenebilir.

Monitor Minor Kurulumu

Monitor Minor kurulumu, sıradan insanların da yapabileceği bir işlemdir. Bu işlemin nasıl yapılacağı, internet üzerinde yer alan bir videoda detaylı olarak anlatılmaktadır. Bahse konu videodaki adımlar izlenerek bu programın kurulumu yapılabilir. Üstelik bu işlem için herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç yoktur ve kurulum sadece 3 dakika sürer.

Kaynak: https://telefontakip.com.tr/

Elif YILMAZ

Ben Elif Yılmaz, Mühendistan platformunda aktif olarak editör, SEO editörü ve SEO uyumlu metin yazarı olarak görev yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu