Sponsor

Telefon Takip Programı Nedir? Nasıl Kurulur?

Gelişmelerden haberdar olmak için bizi Google Haberler'den takip edin!

Mühendistan Google News

Telefon takip programı son yıllarda hedef kişileri takip etme amaçlı en çok tercih edilen ve beğenilen programlardan bir tanesi olmaktadır. Sizlere hedef kişi hakkında hemen her tür bilgiye erişim imkânı sunan bu yazılım ile her tür bilgi ve belgeyi elde edebilmektesiniz. Bunun için özellikle büyük firmalar, şirketler, bankalar, avukatlık büroları ve daha birçok yerler bu programı kullanmaktadır. Böylece çalışanlarını kontrol altına alabilmekte ve herhangi bir bilgi, belge ya para kaçırma durumu olup olmadığını kontrol edebilmektedirler.

Casus program özellikle evli çiftlerinde en çok tercih ettiği program türlerinden olmaktadır. Eşinin kendisini aldattığından şüphelenen çiftler, yazılım sayesinde eşinin telefonunu 7/24 takip altına alabilmektedir. Eşinin kimlerle ne görüştüğünü, yazıştığını ve sosyal medya hesaplarından neler paylaştığını takip etmekle kalmayıp kayıt altına dahi alabilmektedir. Yine telefon takip programı aracılığıyla birçok ebeveyn çocuklarının hesaplarını da takip altında tutmaktadır. Böylece sanal âlemin tehlikeli dünyasından çocuklarını koruyabilmektedirler.

Telefon Takip Programı Kurulumu

Kullanımı kadar kurulumu da kolay olan bu programın kurulumunun yapılabilmesi için öncelikle bazı bilgilerin bilinmesi gereklidir.

  • İlk olarak casus yazılım kurulumu her cihaza yapılamamaktadır. Sadece Android tabanlı cihazlara kurulabilmektedir. Kesinlikle İOS tabanlı işletim sistemine sahip cihazlarda çalışmamakta ve hata vermektedir.
  • Bunun haricinde kurulması düşünülen hedef cihaza fiziki erişim zorunlu olmaktadır. Telefon takip programı kesinlikle uzaktan kurulamamaktadır. Uzaktan kuracaklarını söyleyip de para isteyenlere kesinlikle itibar etmeyiniz.

Bu iki önemli noktayı belirttikten sonra programın kurulması aşamasına geçebiliriz. Kurulum noktasında eğer hiçbir bilgiye sahip değilseniz, Youtube üzerinden kurulum ile ilgili videolar izleyebilirsiniz. Telefon takip yazılımlarının kurulması ortalama 3 dakika kadar sürmektedir. Kurulumu gerçekleştirilen programlar arka planda çok gizli bir şekilde çalışmaktadır.

Telefon dinleme programının kullanımı da kurulumu kadar kolay olmaktadır. Kurulum yapıldıktan sonra uzaktan bir panel yardımıyla tıpkı bir akıllı telefon kullanıyor gibi kullanabilirsiniz. Böylece hedef olarak belirlediğiniz kişinin telefon takip programı sayesinde hemen her tür bilgisine erişim sağlayabilmektesiniz. Erişim sağlamakla kalmıyor aynı zamanda önemli gördüklerinizi kayıt altına alabilirsiniz.

Elif YILMAZ

Ben Elif Yılmaz, Mühendistan platformunda aktif olarak editör, SEO editörü ve SEO uyumlu metin yazarı olarak görev yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Güzel anlatılmış, fazla da değil, Az da değil…yazarın eline sağlık, Ben bir doz aydınlandım…gelecekte daha çok duyarız GRAFEN’i…elektrikli arabaların gelişimine çok katkısı olacak gibi…teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu