Kariyer

En İyi İş İlanı Siteleri 2022

Gelişmelerden haberdar olmak için bizi Google Haberler'den takip edin!

Mühendistan Google News

Türkiye’de ve dünyanın herhangi bir yerinde iş dünyasına atılmak isteyen yetenekler için en iyi iş ve işe alım programları sunan iş ilanı sitelerini sizler için derledik. Listelenen iş ilanı siteleri iş arayanlara mükemmel bir iş arama süreci yaşatmak adına ücretsiz kariyer araçları ile destek vermektedir.

1. Toptalent.co

image Mühendistan
En İyi İş İlanı Siteleri 2022 7

En iyi yeteneklerin kariyer platformu ve en iyi iş ilanı siteleri arasında gösterilen Toptalent.co, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerini en iyi yeteneklerle buluşturuyor. Her yıl 4 milyonun üzerinde yeteneğin ziyaret ettiği toptalent.co Türkiye’nin en büyük iş ve işe alım platformlarından biridir. En iyi şirketler aradığı en iyi yeteneklere toptalent.co’dan ulaşırken, yetenekler de bu platformda şirket profillerini ve iş ilanlarını keşfederek iş dünyasının kapısını aralıyor ve kariyerlerinde yeni bir sayfa açıyorlar. En iyi yetenekleri en iyi şirketlerle buluşturan kariyer platformu toptalent.co, kendilerini geliştirmek isteyen yetenekler için online sertifika programları, cv hazırlama aracı, mülakat simülasyonu, İngilizce seviye testi, kişilik testi gibi ücretsiz araçlarla desteklemektedir. Bir kariyer platformundan çok daha fazlası!

2. LinkedIn

image 2 Mühendistan

En iyi iş ilanı siteleri arasında bir diğer site tabi ki de Linkedin’dir. Global olarak en çok kullanılan iş bulma sosyal medya platformu olarak da değerlendirilen Linkedin, hemen hemen tüm firmaların hesaplarına sahiptir. Adaylar sosyal medya hesabı oluşturur gibi bir profil oluşturabilir, istedikleri firmalara ve orada çalışan profesyonellere kolayca ulaşabilir, network ağlarını genişletebilirler.

3. Glassdoor

image 1 Mühendistan

Glassdoor, özellikle yurt dışında kariyer planı yapan adaylar için bir kariyer platformudur. Dünya çapında binlerce iş ilanı bulmanız mümkündür. Glassdoor’da, şirket incelemeleri, CEO onay derecelendirmeleri, maaş raporları, mülakat incelemeleri ve sorular, fayda incelemeleri, ofis fotoğrafları ve daha fazlasını bir araya getiriyor.

4. Indeed

image 3 Mühendistan

Indeed, kariyer platformları arasında globalde önemli bir yere sahiptir. Önceliği iş arayanlara vererek iş ilanı arama, CV ekleme ve şirketler hakkında araştırma yapma araçlarına ücretsiz erişmelerini sağlar. Anlaşmalı olduğu kariyer platformlarının da ilanlarını yayınlayan Indeed sayesinde hayalini kurduğun o işi bulmak oldukça kolay. 

5. Monster

image 4 Mühendistan

Monster, iş arayan adaylar ve nitelikli çalışanlara ihtiyaç duyan firmalar için global bir kariyer platformudur. Global’de pazar lideri olan Monster, 20 yıldan fazla bir süredir yeteneklerin daha iyi işlerle hayatlarını sürdürmelerine yardımcı oluyor. Bugün Monster, en gelişmiş iş arama, işe alım ve yetenek yönetimi sağlayarak 40’tan fazla ülkede hizmet sunmaktadır.

Hadi Türkiye’nin ve dünyanın en iyi iş ilanları sitelerine göz at ve kariyerin için o büyük fırsatı yakala!

Elif YILMAZ

Ben Elif Yılmaz, Mühendistan platformunda aktif olarak editör, SEO editörü ve SEO uyumlu metin yazarı olarak görev yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu