Mühendistan Ekibi

Mühendistan ekibi olarak alanında uzman yazarlar ile sizlere bilim, teknoloji ve mühendislik ile ilgili doğru, güvenilir ve öğretici bilgiler vermekteyiz. Yazarlarımız yazdıkları yazıları, kendi bilgi ve tecrübelerine göre ele alırlar. Bu şekilde okuyucularımıza detaylı ve basit bir anlatımla içerik sunabiliyoruz. Bir kişi bir konuya ne kadar hakimse, o konuyu o kadar basit anlatabilir. Bu ilkeyi sitemizdeki içeriklerde kullanıyoruz.

Yazarlar kesinlikle bilgi ve tecrübeleri dışındaki yazıları yazmazlar. Yani bir yazar hakim olmadığı bir konu hakkında kesinlikle içerik düzenleyemez. Tabi yine yazarlarımızın ilgi alanlarına bağlı olarak otoriter yabancı sitelerden çeviri yaparak derlediğimiz yazılarımız da mevcuttur. Bu yazılarda ise mutlaka orjinal kaynağı sizlere sunuyoruz.

Mühendistan ekibi olarak sizlere en iyi içerikleri sunmak için çalışmaktayız. Ekip arkadaşlarımız aşağıdaki listede belirtildiği gibidir.

Yöneticilerimiz

Kurucu, Genel Yayın Yönetmeni
View Posts →

Editörümüz

Yazarlarımız

1993 yılında Denizli'de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Denizli de tamamladıktan sonra 2010 yılında Karabük Üniversitesi Enerjisi Sistemleri Mühendisliği Bölümünü kazandı. 2015 yılında lisans eğitimini tamamladıktan sonra İngiltere'nin Londra şehrinde 8 aylık ingilizce eğitimi aldı. Şu anda Endüstriyel, Havalandırma ve İklimlendirme Filtreleri alanında kariyerini sürdürmektedir.
View Posts →
Akdeniz Üniversitesi, Uzay Bilimleri ve Teknolojileri Bölümü Öğrencisi
View Posts →
MEHMET TEMEL.1997 yılında Adana'da doğdu.Çukurova Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünde eğitimine devam etmektedir.
View Posts →
Begüm ARDA, 1996 Bursa doğumludur. Balıkesir Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunudur. Şu anda Karbonsan Basınçlı Kaplar A.Ş. firmasında Kalite Güvence Mühendisi olarak kariyerine devam etmekte, aynı zamanda Dokuz Eylül Üniversite'sinde Kalite Yönetimi programında yüksek lisans eğitimi almaktadır. Endüstri Mühendisliği'nde istatistiksel veri analizi ile süreç iyileştirme ve yalın altı sigma konuları ile ilgilenmektedir. İyi seviyede İngilizce, başlangıç düzeyinde Almanca bilgisi vardır.
View Posts →
Bitlis Eren Üniversitesi İnşaat Mühendisliği 3. Sınıf öğrencisi
View Posts →
Bedri Biçer,1999 İstanbul doğumlu.İlköğretimini İstanbul'da okuduktan sonra Lise öğrenimine Üsküdar Halide Edip Adıvar Anadolu Lisesi'nde başlayıp 2017'de Sayısal bölümünden mezun oldu.2018'de ise Kocaeli Üniversitesi Enerji sistemleri mühendisliğini kazanmış olup,eğitimini halen bu üniversitede sürdürmektedir.Orta seviye İngilizce,başlangıç düzeyinde Fransızca ve Almanca bilmektedir.İnsanlık için yarar sağlamayı esas amaç bilip bilgi ve becerilerini bu yolda kullanmayı,insanlık yararına bir fayda unsuru haline getirmeyi benimsemiştir.İlgi alanları;Bilim,teknoloji,mühendislik,felsefe,sanat ve sosyoloji üzerinedir.
View Posts →
İlker Kılıç, 07.01.1998 tarihinde Kocaeli Gölcükte doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Marmaris'te tamamladı. 2016 yılında Trakya Üniversite Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümü kazandı ve 2021 yılının Hazirana ayında mezun oldu. Öğrencilik süreci boyunca sosyal ve kültürel anlamda önemli rollerde etkin görevler aldı. Teknofest yarışma ekibinde bulunan ve İHA(İnsansız Hava Aracı) projesi üzerinde çalışmalar sürdürmektedir. Bilginin sürdürülebilir olması için bilginin aktarılabilir, anlaşılabilir ve ölçülebilir olmasını benimsemiştir. Orta seviye İngilizce ve başlangıç düzeyi Almanca dil bilgisine sahiptir. İlgi alanları savunma sanayi teknolojisi , Endüstri 5.0 , yazılım , tasarım, üretim...
View Posts →
Meteoroloji Mühendisliği Bölümü 3. sınıf öğrencisi.
View Posts →

Sitemiz üzerinde belirli bir sayıda içerik hazırlayan herkes, yazarlarımız bölümünde kendine yer bulabilir.


Başa dön tuşu