Testler

Sevgili Mühendistan takipçilerimiz için hazırlamış olduğum birbirinden eğitici,düşündürücü ve bir o kadar da eğlendirici testler ile karşınızdayız. Birbirinden farklı kategorilerle sizlere hizmet etmekteyiz. Testler içerisindeki soruları çözerek hem bilginizi arttırıp beyin jimnastiği yapabilir hem de sonucunuzu @muhendistantr etiketiyle sosyal ortamda paylaşarak gerçekleştireceğimiz çekilişlere katılabilirsiniz. Çekilişlerle ilgili detaylar Facebook,Instagram ve Twitter adreslerimizden sizlere duyurulacaktır.

Sizlere sunduğumuz testler farklı kategorilerden 10’ar sorudan oluşmaktadır. Soruları cevapladığınız da doğru veya yanlış yaptığınızı görebilirsiniz. Tüm soruları bitirdiğiniz de ise sonucunuz ve tarafımızca yapılan yorumu görebilirsiniz. Teste tekrar başlama isterseniz de sayfayı yenilemek yeterlidir.

Testlerimiz %100 özgün olup kesinlikle kopya içerik veya soru barındırmaz. Mühendistan sitesi içerinde bulunan testlerin sebebi ne olursa olsun kopyalanması veya kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

Testler ve Kategoriler

Test bölümümüzde şuanda sayısal zeka testi ve hangi bilim insanısın gibi testler yer almaktadır Ancak kısa zaman içerisinde gerek mühendislik bilgilerinin ölçüldüğü, yenilenebilir enerji, nükleer enerji, elektrik elektronik teknolojisi ve havalandırma teknolojisi gibi kategoriler eklenecektir.

Bahsettiğimiz kategoriler üzerinden gerekli ilginin görülmesi halinde yarışmalar düzenleyip çekilişler oluşturacağız. Bu yarışmalara şimdiden hazırlanabilir ve testleri çözmeye başlayabilirsiniz.

Testlerin Güncellenmesi

Testlerimizin aylık bazda belli aralıklarla veya gerekli görüldüğü durumlarda güncellemeleri yapılacaktır. Gerek kategoriler gerekse de sorular üzerinde yenilenmeleri görebileceksiniz.

Testlerin Sorularının ve Cevaplarının Doğruluğu

Testler kategorilere göre alanında uzman farklı kişiler tarafından hazırlanıyor. Sorular ve cevaplarının doğruluğu tekrar tekrar kontrol edilip sorular o şekilde yayınlanıyor. Ancak sorularda veya cevaplarda herhangi bir hata görürseniz de bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bizlere sosyal medya üzerinden, iletişim formumuzdan veya [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Siz de Test Oluşturun

Sitemiz bilim ve teknolojiye ilgili herkese açıktır. Sitemiz bünyesinde yazarlık yapabildiğiniz gibi kendinize göre anket veya test de oluşturabilirsiniz. Tabi hazırlamak istediğiniz testler özgün ve kaliteli olmalı bu şekilde kitlelerin ilgisini çekebilir ve bu şekilde isminiz veya markanız daha çok kişiye ulaşmış olur. Bunun için tek yapmanız gereken isim,soy isim ve içerik fikrinizle bizimle iletişime geçmek.

https://muhendistan.com/wp_quiz/sayisal-zeka-testi/
https://muhendistan.com/wp_quiz/hangi-bilim-insanisin/

Mühendistan | Mühendisliğin Sanal Dünyası | Eğitim ve Blog Sitesi

İletişim:[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu